ISO Belgesi Fiyatları için İletişime Geçin

+90 540 534 06 34

İletişime Geçmek için Formu Doldurun.

  iso-belgesi-danismanlik-10001

  ISO 10002 Belgesi Danışmanlığı

  İşletme ve kuruluşların, alanlarında çalışmayı devam ettirirken almak isteyebilecekleri çeşitli belgeler bulunur. Bunlar arasında yer alan İSO Belgeleri farklı türleri ile farklı standartların denetlenmesiyle elde edilen sertifikalardır.Müşteri memnuniyeti konusunda ilgili ISO standartlarına uygunluğunun belgelendirilmesi hedeflenen işletmelerin bu konuda ISO 10002 belgesi alması amaçlanabilir.Belgelendirme danışmanlığı hizmetiyle ISO 10002 sertifikası alma süreci işletmeler için daha basit bir hale getirilebilir. Bu alanda sunduğumuz hizmetten faydalanarak ISO 10002 belgelendirme danışmanlığı konusunda üstün hizmet kalitesine kolaylıkla erişebilirsiniz.Ayrıca bu belgeyi almak istiyorsanız bu konuda çeşitli merak ettikleriniz olabilir. Bu sayfada, ISO 10002 standartlarına uygunluğa göre alınabilen bu belge hakkında çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.

  ISO 10002 Belgesi Nedir, Ne İşe Yarar?

  Firmaların çalışma yaptıkları alana göre alabilecekleri pek çok farklı ISO belgesi mevcuttur. Bu belgeler arasında yer alan ISO 10002 sertifikası hakkında "ISO 10002 belgesi nedir?" ve "ISO 10002 sertifikası ne işe yarar?" sorularını cevaplarını merak ediyor olabilirsiniz.Basitçe açıklamamız gerekirse bu belge, işletmelerin ISO 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sistemi standartlarına uygunluğunu belgelendirmek için alınabilen bir sertifikadır. İşletmeler bu sertifikayla ilgili standartlara uygunluklarını belgelendirebilecekleri gibi, yapılan denetim sayesinde konu hakkında eksiklikleri varsa bunları giderme fırsatı yakalayabilir.

  ISO 10002 Sertifikası Almak Zorunlu Mu?

  Müşteri memnuniyeti işletmeler açısından önemli konulardan biridir. Bu konu hakkında ilgili ISO standartlarına uygunluğu belgelendirmekte yararlanılan ISO 10002 belgesinin alınması zorunlu değildir.Ancak bu belgeyi almak işletmelerin ilgili ISO standartlarına uygunluğun belgelendirilmesini sağlar. Dahası, belgenin alınması için gerçekleştirilen denetim sayesinde işletmeler bu alanda eksikliklerini belirleyebilir ve bu alanda çalışma yapabilir. Dolayısıyla, ISO 10002 sertifikası almak zorunlu değildir fakat alınmasının işletmeler açısından çeşitli faydaları olabilmektedir.

  ISO 10002 Belgesi Almak İçin Gerekli Evraklar

  Bu belgenin alınması için başvuru işleminin gerçekleştirilmesi ve denetim sürecinden başarıyla geçilmesi gereklidir. ISO 10002 belgesi almak için başvuru yaparken birtakım evrakların ilgili kuruluşa sağlanmasına ihtiyaç duyulur.

   

  Firma kayıtlarında bulunan ilgili örnekler ile vergi levhasının fotokopisi ISO 10002 sertifikası almak için gerekli olan dökümanlar arasında bulunmaktadır. Bunların yanı sıra diğer gerekli evraklar faaliyet belgesinin fotokopisi, imza sirkülerinin fotokopisi ve işletmenin kuruluşuna dair Resmi Gazete’de bulunan sayfa olarak karşımıza çıkmaktadır.

  ISO 10002 Sertifikası Nasıl Alınır?

  Müşteri memnuniyeti konusunda ilgili ISO standartlarına uygunluğunu belgelendirmek isteyen işletmeler bu belgeyi almayı amaçlayabilir. Bu alanda merak edilen detaylardan biri ISO 10002 sertifikasının alınması için hangi işlemlerin gerçekleştirilmesi gerektiğidir.

   

  Öncelikle bu belgeyi almak için bu alanda yetkili bir belgelendirme firmasına başvuru yapılır. Başvuru yapılan belgelendirme firmasının gerekli akreditasyona sahip olması gereklidir. Başvuru sonrasında ise ilgili ISO standartlarına göre yapılacak olan denetimlerden başarıyla geçilmesine ihtiyaç duyulur. Denetimlerini başarıyla tamamlayan işletmeler gerekli tüm işlemleri de uygulayarak ISO 10002 sertifikası alabilir.

  Belgelendirme Danışmanlığı İle ISO 10002 Sertifikası Alma Sürecinizi Kolaylaştırabilirsiniz

  ISO belgeleri almak için çeşitli evrakları bir araya getirmek, başvuru işlemlerini tamamlamak ve denetim sürecinden geçmek gerekir. Dolayısıyla bir ISO belgesi almak zahmetli bir süreç olabilmektedir.

   

  Eğer bu süreci daha basit ve daha zahmetsiz bir hale getirmek istiyorsanız belgelendirme danışmanlığı hizmetinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Belgelendirme danışmanlığı ile ISO belgeleri için başvuru işlemleri sırasında ve denetime hazırlık yaparken profesyonel yardım alabilirsiniz.

  ISO 10002 Belgesi Fiyatları

  Belgelendirme danışmanlığı hizmeti sayesinde ISO 10002 belgesi alma sürecinizi daha kolay bir hale getirmeyi mi amaçlıyorsunuz? Bu durumda merak ettiğiniz detaylar arasında bu alanda sunduğumuz hizmetin fiyatları yer alabilir.

   

  ISO 10002 belgelendirme danışmanlığı konusunda sunduğumuz yüksek hizmet kalitesinin yanı sıra sizlere bu hizmeti oldukça uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Bu hizmetimiz hakkında güncel fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Sualp Danışmanlık İle Belgelendirme Danışmanlığı Alanında Kaliteli Bir Hizmete Erişebilirsiniz

  İşletmenizin ISO 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sistemi standartlarına uygunluğunu belgelendirmeyi mi hedefliyorsunuz? Dilerseniz bu alanda sunduğumuz belgelendirme danışmanlığından faydalanarak ISO 10002 sertifikası alma sürecinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

   

  Belgelendirme danışmanlığı alanında birçok farklı ISO belgesi için siz müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bu alanda sunduğumuz çeşitliliğin yanı sıra yüksek hizmet kalitesi sağlamayı sürdürüyoruz. Firmamızla iletişime geçerek sunduğumuz hizmet ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilir, belgelendirme danışmanlığı hizmetimizi kullanabilirsiniz.

  Open chat
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?