Hızlı ve Kesin Çözüm İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

+90 540 534 06 34

İletişime Geçmek için Formu Doldurun.

  iso-belgesi-danismanlik-27001

  ISO 27001 Belgesi Danışmanlığı

  İşletme ve kuruluşların çalışmalarına başlamak ve bu çalışmaları sürdürmek için almaları gerekli olan çeşitli belgeler bulunmaktadır.Örneğin belirli bir alanda çalışma yaparken bu alanla ilgili İSO Belgesinin alınması gerekebilir. İşletmeniz için ISO 27001 belgesi almanız gerekiyorsa bu konu hakkında bilgi edinmeye ihtiyacınız olabilir.ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi standartlarına göre yapılan denetimin ardından işletmelerin almaya hak kazanabileceği bu belge ile ilgili olarak belgelendirme danışmanlığı hizmeti almaya gerek duyabilirsiniz.Belgelendirme danışmanlığı alanında firmamızı tercih edebilir ve ISO 27001 sertifikası hakkında çeşitli bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

  ISO 27001 Belgesi Nedir, Ne İşe Yarar?

  Günümüzde işletmeler pek çok alanda teknolojik araçlardan yararlanmaktadır. Teknolojinin bu yaygın kullanımı işlerimizi kolaylaştırmanın yanında bazı tehlikeleri de beraberinde getirir. Bu bağlamda, bilgi güvenliği önemli konular arasında yerini almıştır. ISO 27001 belgesi ise işletmelerin bilgi güvenliği alanında belirli standartlara göre değerlendirilmesinin ardından alabilecekleri bir belgedir.Bu belgeyi almak için işletmelerin, uluslararası düzeyde tanınan ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi standartlarına göre denetlenmesi gerekir. Yapılan denetimin ardından işletmenin gerekli standartları karşıladığı belirlenirse bu belge alınabilir. Kısacası bu belge işletmelerin ilgili standartlara uygunluklarını belgelendirmesine yarar. Ayrıca standartlara uygunluk konusunda eksiklik varsa bu eksiklikler de bu şekilde tespit edilebilir.

  ISO 27001 Sertifikası Zorunlu Mu, Kimler Almak Zorunda?

  İşletmelerin çeşitli belgeleri alması zorunluyken bazılarını almaları zorunlu değildir. Söz konusu ISO belgeleri olduğunda merak edilen konulardan biri bu belgelerin alınmasının zorunlu olup olmadığı olarak karşımıza çıkar. Peki, ISO 27001 belgesi almak zorunlu mu ve kimler almak zorunda?

  ISO 27001 belgesi oldukça önemli bir konu olan bilgi güvenliği ile ilgilidir. Belirli alanlarda çalışma yapan işletme ve kuruluşların bu belgeyi alması gereklidir. Örneğin, bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve kamu ihalelerine giren yazılım, donanım ve entegratör firmalar ile elektronik haberleşme şebekesi sağlayan ve alt yapısını işleten firmaların yanı sıra pek çok başka işletme ve kuruluşun bu belgeyi alması gerekli olabilmektedir.

  ISO 27001 Belgesi Almak İçin Gereken Evraklar

  Çeşitli evraklar ISO 27001 belgesi alırken gerekli olmaktadır. Öncelikle bunlar arasında bilgi güvenliği yönetim sistemi kalite el kitabı, bilgi güvenliği yönetim sistemi politikaları ve bilgi güvenliği yönetim sistemi prosedürleri yer alır.

  Bunun yanı sıra bu belgenin alınması için bilgi güvenliği talimatları, ilgili formlar ve görev tanımları da gerekli olacaktır. İşletmeler ISO 27001 sertifikası alırken başka belgelere de ihtiyaç duyabilir ve belgelendirme danışmanlığı hizmetimizden faydalanarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  ISO 27001 Sertifikası Nasıl Alınır?

  Diğer ISO belgelerinde de olduğu gibi ISO 27001 sertifikası almak için belgeyi alacak işletmenin ilgili standartlara göre değerlendirilmesi ve bu değerlendirmeden geçmesi gerekmektedir.

  Gerekli evraklarla birlikte işletmenin sertifikayı alması için başvuru yapıldıktan sonra denetim sürecinin tamamlanması gerekir. Denetim sürecinden başarıyla geçildiği takdirde tüm koşullar sağlanıyorsa işletme ISO 27001 sertifikası almaya hak kazanır.

  Belgelendirme Danışmanlığı İle ISO Belgeleri Alma Sürecinizi Kolaylaştırabilirsiniz

  İşletmeniz için çeşitli belgelere ihtiyacınız olabilir. Bu belgeleri alma sürecinizi daha zahmetsiz bir hale getirmek için belgelendirme danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

  Böylelikle bu süreç konusunda işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Daha kolay bir şekilde ISO 27001 belgesi almak için, bu konuda sizlere sunduğumuz belgelendirme danışmanlığı hizmetini tercih edebilirsiniz.

  ISO 27001 Belgesi Fiyatları

  Söz konusu belgelendirme danışmanlığı olduğunda doğru firma seçimi yapmanız işlerinizin kolaylaşması açısından oldukça önemli olabilmektedir. Bunun yanı sıra bu konu hakkında fiyatlar da dikkat ettiğiniz faktörler arasında yer alabilir.

  Başka pek çok ISO belgesinin yanı sıra ISO 27001 sertifikası için de belgelendirme danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Ayrıca bu alanda sizler için yüksek hizmet kalitesini uygun fiyatlarla bir araya getirmekteyiz. ISO 27001 belgelendirme danışmanlığı için sunduğumuz fiyatlar hakkında güncel bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız İle Belgelendirme Danışmanlığı Alanında Üstün Hizmet Kalitesine Ulaşabilirsiniz

  İşletmeniz için ISO 27001 belgesi almanız mı gerekiyor? Bu durumda bu konu ile ilgili sunduğumuz belgelendirme danışmanlığı hizmetimizi kullanabilirsiniz. Çeşitli ISO belgelerini alırken firmamızdan profesyonel destek edinebilirsiniz.

  Sualp Danışmanlık olarak hizmet sağladığımız bu alanda siz müşterilerimiz için üstün hizmet kalitesi sunmaktayız. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir, belgelendirme danışmanlığı alanında yüksek kaliteli bir hizmete firmamızla rahatlıkla erişebilirsiniz.

  Open chat
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?