Hızlı ve Kesin Çözüm İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

+90 540 534 06 34

İletişime Geçmek için Formu Doldurun.

  iso-belgesi-danismanlik-13485

  ISO 13485 Belgesi Hizmeti

  Birçok farklı alanda çalışma yapan işletmelere yönelik İSO Belgeleri bulunmaktadır. İşletmeler alabilecekleri bu belgelerle ilgili ISO standartlarına uygunluklarını test edebilirler. Ayrıca ISO belgelendirmesi sayesinde potansiyel müşterilerin gözünde daha prestijli bir konuma ulaşmak mümkündür. İşletmelerin çalışma yaptıkları alana göre, bu alanda alabilecekleri belgelerden biri ISO 13485 belgesi olarak karşımıza çıkar.Eğer ki, ISO 13485 standartlarına göre yapılan değerlendirmenin ardından alınabilen bu sertifikayı işletmeniz için edinmek istiyorsanız bu konuda aklınızda bazı soru işaretleri bulunabilir. ISO 13485 sertifikası hakkında çeşitli bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Buna ek olarak, bu sertifikayı alma sürecinizde belgelendirme danışmanlığına ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda firmamızı tercih edebilirsiniz.

  ISO 13485 Belgesi Nedir, Ne İşe Yarar?

  Söz konusu ISO belgeleri olduğunda akıllarda pek çok farklı soru işareti yer alabilir.Örneğin bu ISO belgesini almak istiyorsanız, "ISO 13485 belgesi nedir?" ve "ISO 13485 sertifikası ne işe yarar?" gibi sorular soruyor olabilirsiniz. Bu belge hakkında diğer ayrıntılara geçmeden önce kısaca bu konulara değinelim.Bu belge ISO 13485 tıbbi cihazlar için kalite yönetim sistemi standartlarına göre yapılan değerlendirmeyi başarıyla tamamlayan işletmelerin alabileceği bir ISO sertifikasıdır.Tıbbi cihazlar kalite yönetim standartları konusunda uluslararası düzeyde tanınan ilgili ISO standartlarına uygunluğun belgelendirilmesi bu sertifika ile gerçekleştirilir. Yapılan denetleme ile işletmeler eğer varsa bu alanda eksikliklerini giderme fırsatı bulur.

  ISO 13485 Belgesi Nasıl Alınır?

  Bu belgenin alınması için belgeyi alacak işletme adına bu alanda yetkili ve akredite edilmiş bir firmaya başvuru yapılması gereklidir.Denetim sürecinin ardından işletmenin ilgili standartlara uygun olup olmadığı belirlenir. Yapılan tüm çalışmaların sonrasında denetim sürecini başarıyla tamamlayan işletmeler ISO 13485 belgesi almaya hak kazanır.

  ISO 13485 Sertifikası Almak İçin Hangi Evraklar Gereklidir?

  Bu sertifikanın alınması için ticaret sicil gazetesi ile imza sirkülerinin yanı sıra vergi levhası ve faaliyet belgesi gibi dökümanlara ihtiyaç duyulacaktır. Firmamızla iletişime geçerek ve belgelendirme danışmanlığı hizmetimizden faydalanarak gerekli evraklar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  ISO 13485 Belgesi Almak Zorunlu Mu? Bu Belgeyi Hangi İşletmeler Alır?

  Medikal alanda kullanıldıklarından ötürü tıbbi cihazlarda kalite ve doğru üretim gibi konular büyük önem arz eder. Dolayısıyla üretici ve distribütörlerden tutun servis ve montaj firmalarına kadar bu alanda ilgili tüm işletmelerin çalışmalarını doğru yürütmesi gerekir.

  Bu alanda üreticilik, distribütörlük veya ithalat yapan işletmeler ile satış, servis ve montaj şirketlerinin yanı sıra medikal alanda çalışan çeşitli firmalar için de bu belge oldukça gerekli olabilmektedir. ISO 13485 tıbbi tıbbi cihazlar kalite yönetim sistemi standartlarına uygunluğa göre verilen bu belgenin zorunlu olup olmadığı işletmeler tarafından öğrenilmelidir. Konu hakkında daha detaylı bilgi için firmamızdan belgelendirme danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

  ISO 13485 Sertifikası Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

  İşletmeniz için ISO 13485 belgesini alırken başvuru sürecinde ve denetime hazırlanırken profesyonel yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu aşamada belgelendirme danışmanlığı hizmetinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Çünkü bu hizmet ile belgelendirme sürecini daha kolay bir hale getirmek mümkündür.

  Tıbbi cihazlar alanında çeşitli konularda çalışma yapan firmaların almak isteyebileceği bu belge birtakım avantajlar sunmaktadır. İşletmeler ilgili standartlara uygunluklarını bu sertifika ile belgeleyebilir ve varsa eksiklerini giderme fırsatına ulaşır. Sizlere sunduğumuz belgelendirme danışmanlığı hizmetimizi tercih edebilir ve bu belgeyi alma sürecinizde sağlayacağımız kaliteli hizmete erişebilirsiniz.

  ISO 13485 Belgesi Fiyatları

  Belgelendirme danışmanlığı alanında kalitenin yanı sıra bir diğer önemli faktör ise bu hizmetin ücreti olabilir. Sualp Danışmanlık olarak ISO 13485 belgelendirme danışmanlığı konusunda üstün hizmet kalitesini oldukça uygun fiyatlarla sizlere sağlamaktayız.

  Bu alanda sunduğumuz fiyatlarda zaman içerisinde değişiklik gerçekleşebilmektedir. Eğer ISO 13485 belgelendirme danışmanlığı hizmetimiz ile ilgili güncel fiyat bilgisi almak istiyorsanız bunu bizimle iletişime geçerek yapabilirsiniz.

  Belgelendirme Danışmanlığı Alanında Yüksek Hizmet Kalitesi İçin Firmamızı Tercih Edebilirsiniz

  İşletmeniz için ISO 13485 belgesi edinmeye ihtiyacınız varsa ve bu alanda belgelendirme danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız Sualp Danışmanlık ile bunu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Başka pek çok ISO belgesinin yanı sıra ISO 13485 sertifikası için de sunduğumuz belgelendirme danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu alanda sunduğumuz yüksek hizmet kalitesiyle ISO 13485 belgelendirme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

  Open chat
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?