ISO Belgesi Fiyatları için İletişime Geçin!

+90 540 534 06 34

İletişime Geçmek için Formu Doldurun.

  iso-belgesi-danismanlik-22000

  ISO 22000 Belgesi Danışmanlığı

  İşletmenizin alanında gerçekleştirdiği çalışmaların, uluslararası düzeyde tanınan ISO standartlarına uygunluğunun belgelendirilmesini mi istiyorsunuz?Bu amaca yönelik olarak alınabilecek pek çok farklı ISO belgesi mevcuttur. Farklı sektörlere yönelik çeşitli İSO Belgeleri bulunmaktadır. Bu belgelerden biri ISO 22000 belgesi olarak karşımıza çıkmaktadır.Gıda alanında çalışma yapan işletmelerin ilgili standartlara göre değerlendirilmesinin ardından bu belgenin alınmasına hak kazanılabilir. İşletmeniz için ISO 22000 sertifikası almayı planlıyorsanız bu konuda profesyonel danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Firmamızdan bu belge ile ilgili olarak belgelendirme danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

  ISO 22000 Belgesi Nedir, Ne İşe Yarar?

  Birçok farklı sektöre yönelik ISO sertifikaları bulunmaktadır ve bunlardan biri ISO 22000 belgesidir. Peki, ISO 22000 belgesi nedir ve ne işe yarar?Basitçe açıklamamız gerekirse bu belge, işletmelerin ISO 22000 gıda güvenliği yönetim standartlarına uygunluğunu belgeleyen bir sertifikadır.Uluslararası düzeyde geçerliliği bulunan bu belge gıda alanında çalışma yapan işletmelerin ilgili standartlara uygunluğunun denetlenmesinin ardından verilebilir. İşletmeler bu denetim sayesinde yaptıkları çalışmanın ISO 22000 standartlarına uygun olup olmadığını, varsa ne tür eksiklikleri bulunduğunu belirleyebilir.

  ISO 22000 Belgesi Nasıl Alınır?

  Bu belgeyi almak için konu hakkında yetkili bir kuruluşa başvuru gerçekleştirilir.Ülkemizde bu alanda yetkili belgelendirme firmalarının akreditasyonu TÜRKAK tarafından sağlanmaktadır. Yani tercih edeceğiniz belgelendirme firması ülkemizdeyse bu firmanın TÜRKAK tarafından akredite edilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.Başvuru sonrasında denetleme sürecine geçilebilir. Belgeyi alacak işletmenin ilgili standartlara uygunluğunun tespit edilmesiyle ISO 22000 belgesi alınabilir.

  ISO 22000 Sertifikasını Kimler Alır? Bu Belgeyi Almak Zorunlu Mu?

  İşletmelerin alabilecekleri çeşitli belge ve sertifikalar bulunmaktadır. Bunlardan bazılarının alınması zorunluyken bazıları hakkında ise bu tür bir zorunluluk yoktur. ISO 22000 sertifikası ile ilgili merak edilen konulardan biri bu belgenin zorunlu olup olmadığıdır.Bu belge gıda üreticileri, tedarikçileri ve satıcılarının yanı sıra paketleme ve ambalaj üreticilerinden tutun yemek hizmeti veren kuruluşlar ve temizlik hizmeti sağlayan kuruluşlara kadar pek çok farklı kuruluş tarafından alınabilir.Bunların dışında da ISO 22000 sertifikası alabilen işletme ve kuruluşlar vardır. Teknik olarak zorunlu olmasa da bu belgeyi almak önemli bir gereklilik olabilir. Ayrıca ISO 22000 sertifikası almanın işletmeler açısından çeşitli avantajları olabilmektedir.

  ISO 22000 Sertifikası Almak İçin Hangi Dökümanlar Gereklidir?

  Bu belgeyi almak için konu hakkında yetkili ve akredite bir kuruluşa başvuru yapılabilir. Belgenin alınabilmesi için çeşitli evraklar gerekli olmaktadır. Bunlar arasında ticaret sicil gazetesi ve ticaret veya sanayi odası sicil belgesi gibi belgeler yer almaktadır. Ayrıca ISO 22000 belgesi almak için gayri sıhhi müessese raporunun yanı sıra imza sirküleri de gerekli olacaktır. Bunların yanı sıra gerekli diğer dökümanlar gıda güvenliği yönetim sistemi el kitabı, gıda güvenliği sistem prosedürleri ve gıda güvenliği etki envanteri olarak karşımıza çıkar. Bunlar dışında başka belgeler de gerekli olabilir. Bu konuda belgelendirme danışmanlığı hizmetimizi kullanarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  ISO 22000 Sertifikası Alırken Belgelendirme Danışmanlığı Hizmetlerinden Yararlanabilirsiniz

  Uluslararası düzeyde tanınan ISO sertifikaları ile işletmenizin ilgili standartlara uygunluğunu belgelendirmeyi mi hedefliyorsunuz? İşletmeniz için ISO 22000 belgesi edinmek çeşitli yönlerden zahmetli bir süreç olabilir. Konu hakkında profesyonel desteğe ulaşmak için belgelendirme danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Belgelendirme danışmanlığı hizmeti sayesinde ISO 22000 sertifikası dahil olmak üzere işletmeniz için pek çok farklı belgeyi alma sürecini daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

  ISO 22000 Belgelendirme Ücretleri

  Belgelendirme danışmanlığı hizmetini kullanarak işletmeniz için ISO 22000 belgesi almak istiyorsanız bu konuda dikkat ettiğiniz birçok faktör olabilir. Kalitenin yanı sıra fiyatlar da bu faktörler arasında yer alabilir. ISO 22000 belgelendirme danışmanlığı konusunda yüksek kalite ve uygun fiyatlara bizimle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu alanda fiyatlarımız hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  Belgelendirme Danışmanlığı Alanında Firmamızı Tercih Edebilirsiniz

  ISO belgeleri gibi sertifikalar alırken bu işlemi daha kolay bir hale getirmek isteyebilirsiniz. Bu durumda belgelendirme danışmanlığı hizmeti aradığınız desteği size sağlayabilir. Belgelendirme danışmanlığı alanında üstün hizmet kalitesine ulaşmak için firmamızı seçebilirsiniz. Sualp Danışmanlık ile ISO 22000 belgesi dahil olmak üzere birçok farklı belge konusunda belgelendirme danışmanlığı hizmetine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  Open chat
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?